10.2020 - NOWY POST

 

30 paź 2014


Moi Drodzy! Jak widać, srodze przeliczyłam się z tym "wolnym czasem" obiecywanym w poprzedniej notce. Ostatni rok dał mi popalić niemalże pod każdym względem i udowodnił, że planowanie czegokolwiek na dłuższą metę mija się z celem. :)

Niemniej jednak zaciskam zęby i kontynuuję to, co zaczęłam. Zatem bez zbędnych ceregieli: pozmieniałam trochę poprzednie rozdziały i przygotowuję się do pisania kolejnego! W kwestii fabuły wszystko zostaje po staremu, dodałam jednak tu i ówdzie nowe akapity, poprawiłam niuanse, rozszerzyłam niektóre wątki czy zmieniłam słowa/reakcje bohaterów. Jeżeli kiedykolwiek się zastanawialiście czy warto czytać opowiadanie od nowa, to teraz jest na to najlepszy moment. :)

Oczywiście, pouczona minionymi miesiącami, nie mogę dać gwarancji co do terminu ukazania się kolejnego rozdziału, jednak - jak widzicie - jestem uparta i krok po kroku realizuję ten projekt. Postaram się za to w międzyczasie odpowiedzieć na zaległe komentarze. ^^

Do kolejnego wpisu! ;)

Komentarze:

 1. Życzę więc powodzenia :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nareszcie jakiś sygnał, że blog nie umarł:) Czekam niecierpliwie na kolejny rozdział, ale chętnie odświeżę sobie całe opowiadanie:) Weny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Opłaca się czekać ;) Blog wspaniały, jejku nigdy nie byłam dobra w pisaniu komentarzy... Jejku wchodzę tu co najmniej raz w tygodniu zobaczyć czy nie dodałaś nowego rozdziału <3 Buźka

  OdpowiedzUsuń
 4. Nareszcie ;) Cieszę się, że znajdujesz dla nas choć trochę czasu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wreszcie! Kobito, już myślałam, że nie skończysz tej historii, a szkoda, bo jest bardzo fajna. Szczególnie, że to wszystko sama wymyśliłaś :)
  Czekam jak tak na następną notkę!
  ~Carmel

  OdpowiedzUsuń
 6. W związku z odejściem oceniającej Broz-Tito, prosimy o ponowne wybranie oceniającego - bez zwracania uwagi na zamknięte kolejki. W przypadku braku odpowiedzi do końca października, blog zostanie usunięty z kolejki. Przepraszamy za utrudnienia.

  OdpowiedzUsuń
 7. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA PORCJĘ ZABAWY: http://pinkpoison-by-genowefa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Czekałam na to z niecierpliwością i w końcu się doczekałam ! :)
  Życzę dużo weny i kontynuuj ten projekt, bo jest niesamowicie dobry. Z rozkoszą zacznę go ponownie czytać od początku, bo jest on tego wart. :)
  Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Trafiłam tu przez przypadek i czytało mi się cuudowniee :) Masz niesamowity styl pisania. Zostaję tu na dłużej i zapraszam do siebie na http://www.wsercuswiata.blog.pl Dopiero zaczynam, ale może wpadniesz i zostawisz komentarz? :) Pozdrawiam i życzę weny do pisania.

  OdpowiedzUsuń
 10. Trafiłam tu przez przypadek i czytało mi się cuudowniee :) Masz niesamowity styl pisania. Zostaję tu na dłużej i zapraszam do siebie na http://www.wsercuswiata.blog.pl Dopiero zaczynam, ale może wpadniesz i zostawisz komentarz? :) Pozdrawiam i życzę weny do pisania.

  OdpowiedzUsuń

Ładnie proszę nie nominować mnie do LBA. :)
Jeśli masz zamiar zareklamowac swojego bloga czy cokolwiek innego, zrób to proszę w SPAMOWNIKU. ^^

- Copyright © Aeis: Fałszywa Dusza ~~ opowiadanie fantasy - Powered by Blogger - Base theme designed by Johanes Djogan -