10.2020 - NOWY POST

 

14 lut 2014


Uff! Wybaczcie proszę tę długą przerwę, która miała miejsce na blogu. Prywatne życie potrafi nieźle dokopać i wyssać wszelkie zasoby czasowe z człowieka, tak że ten zapomina w ogóle, że pisał jakieś opowiadanie... ;) Niemniej jednak powoli życie wraca do normy, i choć wolnych wieczorów póki co nie przybywa, pragnienie kontynuowania historii Aeis kipi we mnie już od dłuższego czasu.

Dlatego też, aby przynajmniej trochę odświeżyć Wam temat, dodałam do działu Bohaterowie dwa nowe portrety i profile postaci! Na razie same szkice, jednak w przyszłości mam zamiar wszystkie pomalować w ten sam sposób, co Julię.

Chcę także podziękować wszystkim, którzy oddali swoje głosy na Boginię Aeis w sondzie na Blog Miesiąca w Internetowym Spisie - blog zajął drugie miejsce, wow. :D
Przepraszam również za brak odzewu w mailach i komentarzach; lada dzień nadrobię wszelkie zaległości. Rozdział dziewiąty natomiast już powoli zaczyna się pisać i żywię nadzieje, iż ukaże się w przeciągu mniej więcej dwóch tygodni.

Dzięki za cierpliwość i pozdrawiam wszystkich walentynkowo! <3

Komentarze:

 1. Nareszcie jakiś znak, że blog żyje! Już zaczynałąm się martwić, że umrze jak wiele innych :( Czekam z niecierpliwością na nowy rozdział, a portrety jak zwykle są śliczne:) Tylko Sergiusza sobie wyobrazałam z krótszymi włosami, ale poza tym jest idealny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, przepraszam, że piszę tutaj. Chciałam Cię jedynie poinformować, że w najbliższym czasie planuję zmienić adres bloga z powodów osobistych. To będzie mój nowy adres: embers-in-asgard.blogspot.com
  Pozdrawiam
  Embers
  P.S. Co do Twojego bloga to pomału nadrabiam i niedługo będę na bieżąco, obiecuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już myślałam że pożuciłas blog zawsze gdy coś czytam i sie już wkręce póżniej zawieszją bloga nie wiesz jak mi ulzyło czytam juz bardzo mało blogów więc szkoda aby ten prszeształ działać ;) z niecierpliwością czekam na kolejny rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny blog! :3 Zapraszam do mnie:
  http://historiedopoduszki.blogspot.com/2014/03/1-nowi-ludzie-nowe-problemy.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,
  Rozumiem, że blog jest aktywny i ma zostać poddany ocenie? Pozdrawiam. (Shiibuya)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej! Praca nie pozwala mi pisać, ale na pewno bloga nie porzucę. :)

   Usuń

Ładnie proszę nie nominować mnie do LBA. :)
Jeśli masz zamiar zareklamowac swojego bloga czy cokolwiek innego, zrób to proszę w SPAMOWNIKU. ^^

- Copyright © Aeis: Fałszywa Dusza ~~ opowiadanie fantasy - Powered by Blogger - Base theme designed by Johanes Djogan -