10.2020 - NOWY POST

 

26 cze 2018


Zapewnie mało kto jeszcze pamięta o "Aeis", lecz na pewno nie zapomniałam o niej ja. Minęły ponad trzy lata (sic!) od publikacji ostatniego rozdziału, co jest dla mnie wręcz nie do uwierzenia. Moje życie tak bardzo pędzi, że mam wrażenie, iż dopiero w zeszłym tygodniu skończyłam pisać. Tyle się od tego czasu wydarzyło, że nawet nie ma sensu tego streszczać, skwituję zatem ostatnie trzy lata takim gorzkim wnioskiem: dorosłe życie nie jest fajne. ;)

Lecz przejdźmy do sedna! Chęć kontynuowania przygód Julii przez ten cały czas ani trochę się we mnie nie zmniejszyła, po prostu nie miałam możliwości tego uczynić. Teraz jednak nastąpił moment, w którym wydaje mi się, że nareszcie mogę otworzyć odpowiednie pliki i ponownie wniknąć w historię młodej bogini.

Zmiany będą radykalne: muszę przepisać praktycznie od nowa dwa pierwsze rozdziały. Obecnie odstają one od stylu pozostałych tak mocno, że nie jestem w stanie pisać ciągu dalszego bez poprawienia początku historii. Zajmie mi to na pewno trochę czasu, ale wierzcie mi - jest to dobra decyzja.

Jak już się uporam z poprawieniem całości, zamierzam też zacząć publikować opowiadanie na Wattpadzie. Chyba już tylko niewielki procent czytelników zagląda na blogi, więc nie jestem nawet pewna, czy ktokolwiek przeczyta tego posta. Jeśli zatem znajdujesz się w tej małej grupce, daj proszę znać w komentarzy pod tym postem!

Dziękuję Wam wszystkim za cierpliwość <3 

Komentarze:

 1. Ojej, jak ja długo czekałam na taką informację tutaj 💜💜💜 Na wattpadzie z chęcią przeczytam od nowa, wystarczy, że dostanę informację o nazwie profilu/książki, kiedy już się pojawią. Powodzenia w powrotach! I skończ proszę tę książkę 😉

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też się doczekałam :) ! Ale chyba należę do czytelników starej daty, bo nie mam pojęcia czym jest Wattpad ;D Już się nie mogę doczekać i tym razem mam nadzieję na całą historię. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No, to i ja się odezwę. :P W sumie odkryłam tego bloga dopiero niedawno. A na Wattpadzie przeczytam chętnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Parę lat temu czytałam to opowiadanie i nie mogę się doczekać dalszego ciągu ��

  OdpowiedzUsuń

Ładnie proszę nie nominować mnie do LBA. :)
Jeśli masz zamiar zareklamowac swojego bloga czy cokolwiek innego, zrób to proszę w SPAMOWNIKU. ^^

- Copyright © Aeis: Fałszywa Dusza ~~ opowiadanie fantasy - Powered by Blogger - Base theme designed by Johanes Djogan -