10.2020 - NOWY POST

 

5 gru 2013


Przepraszam Was wszystkich, iż mimo zapowiedzi, rozdział siódmy opóźnił się o całe wieki. Listopad był dla mnie paradoksalnie dość gorącym okresem, co znacznie odbiło się na ilości wolnego czasu. :) Dodatkowo dzisiejszy rozdział okazał się sporym wyzwaniem, co tym bardziej przedłużyło jego powstawanie. Niemniej jednak szykujcie się na kolejnych dziesięć stron przygód nastoletniej bogini już za parę godzin!

Jednocześnie chcę poinformować o małym dodatku na blogu - na dole strony znajdziecie teraz Shoutboxa, w którym możecie dzielić się swoimi luźnymi uwagami na wszelkie tematy (lub dotyczącymi opowiadania, jeśli żaden inny dział do tego nie pasuje). : )

Pragnę również pochwalić się oceną celującą, jaką otrzymałam w ocenialni Magiczne Oceny. Jest mi niezmiernie miło, że opowiadanie spodobało się kolejnej oceniającej!

Rozdział ósmy powinien się pojawić znacznie prędzej, chociaż tym razem nie obiecam konkretnej daty. ;) Niechaj wystarczy Wam wiedza, że opowiadanie pragnę doprowadzić do końca, a jesteśmy dopiero na początku! Być może niedługo wrzucę kolejny portret i zaktualizuję zakładkę "Bohaterowie". Tymczasem pozdrawiam wszystkich Czytelników i życzę miłego czytania! <3

Skomentuj

Ładnie proszę nie nominować mnie do LBA. :)
Jeśli masz zamiar zareklamowac swojego bloga czy cokolwiek innego, zrób to proszę w SPAMOWNIKU. ^^

Subskrybuj posty | Subskrybuj komentarze

- Copyright © Aeis: Fałszywa Dusza ~~ opowiadanie fantasy - Powered by Blogger - Base theme designed by Johanes Djogan -